Платні послуги

 

Одна з «родзинок» бази відпочинку – банний комплекс. Він включає чани з водою з джерела, баню на сіні. Для тих, хто хоче нових вражень, можна запропонувати купання в чані. Ні, це не банальне миття тіла, це скоріше про релакс і задоволення. “Варіння” в чані – це певний ритуал, який покликаний розслабити тіло людини після надмірних стресів і фізичних навантажень.Все це доступно будь-якому гостю.

Чудодійний відпочинок на лежанці-вулику здатен замінити повноцінний сон, а лікування бджолами має не тільки заспокійливий ефект, а й покращує кровообіг і нормалізує тиск.

Справжній драйв чекає тих, хто зважиться на політ, підвішеним спеціальним кріпленням до тросів. Троллей запрошує подолати кілометрову відстань за лічені секунди. Навряд чи є ще розвага, здатна подарувати настільки ж яскраві емоції.

Нудьгувати тут не прийдеться. На території є все для розслаблення і активних розваг. Тут сподобається любителям риболовлі. У Жданівці ловлять: амура, товстолоба, коропа, форель, осетрів. Все це можна буде і приготувати. Так що любителі рибних делікатесів будуть в захваті.

Можна спробувати і місцеву воду типу «Нафтуся». Особливості лікувальної води Нафтуся.

До складу місцевої мінеральної води входять магній, кальцій йод, мідь, бром, залізо, калій. Вона має гідрокарбонатну структуру з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. В результаті унікального біотехнологічного процесу за участю автохтонних мікроорганізмів пластові бітуми перетворюються у водорозчинні сполуки, якими насичується інфільтрована атмосферна вода. Потім вода проникає крізь верхні шари ґрунту і на глибині 50 м формуються водоносні горизонти.  

Вода має потужні регенеруючі та оздоровлюючі властивості завдяки мікрофлорі з тіоновими, десульфуючими, масляно-кислими, метаноутворюючими та іншими мікроорганізмами. Саме тому її широко використовують у медичних центрах і санаторіях різного профілю. Вона має легкий присмак сірководню та характерний запах. 

  •  баня і баня на сіні 1400 грн. за 2 години. Додаткове місце 100 грн
  • чан 2 години 2000 грн (на 5 чоловік). Додаткове місце 100 грн;
  • 2 басейни з підігрівом : 8.5х3.5м , 20х7м дорослий 250  грн. цілий день, дитина  до 14 років -150 грн. цілий день ( ті , хто проживає у приватній садибі,   не платять);
  • з’їзд по тролею 1 спуск – 200 грн.;
  • вулик-лежанка 1 година  – 150 грн.;
  • автоподорож 4х4 людей  вершинами гір (автомобіль)  -1500 грн. 
  • трансферні послуги з Трускавця та Східниці.
 

 

ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ І ЗАБРОНЮВАТИ МОЖНА ПО ТЕЛЕФОНАМ 

+38-067-742-20-52  (Тетяна), +38-067-672-12-11 (Роман)